Форум за срещи от третия вид
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексИндекс  Събития  Последни снимкиПоследни снимки  ПубликацииПубликации  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим!

Go down 
+13
Margi
plamil
smajana
Мах
Lili
само_види
vilyooo
oldcastle
Шери
CrEmBeRy
uragana
Stivans
Vedra
17 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
АвторСъобщение
Шери
Фурия



Брой мнения : 1488
Регистрация : 14.03.2012

Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим!   Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 6 EmptyЧет Май 31, 2012 5:11 pm

Тццъ,тцъ,тцъ е как без мен свършваш,Кастиел?!???? bum
Върнете се в началото Go down
Vedra
ОправЕна булка
Vedra


Пол : Female Брой мнения : 4183
Точки : 8794
Рейтинг : 142
Регистрация : 29.02.2012

Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим!   Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 6 EmptyСря Юли 04, 2012 3:17 am

Значи, почвам списъку:

Стивсот ........вей гащи нейде , ама къде ??
Шериночка .......явно не мож да смогне на Дришьо...
Малката ?????
Сензейшън .....тръска дупе по плажовете , ба си [You must be registered and logged in to see this image.]
Вильо .......ептен усра пейзажо....
нещо ми се губи и Максът последните дни .....????
Микито .......току се мерне ,току ......беж лиске да бягаме .....
Поздравления за Урагана, Пламко, Крембърлинка /вестка се от време на време / , Самовидчето поддържа огъня ...Смаяна , също хвърля по някое мезе .....еееееееееех , а ЗАМЪКЪТ ?????????ТОЗИ НЕ МОГА ДА ГО ОПРЕДЕЛЯ КЪМ ЛИПСВАЩИТЕ ИЛИ КЪМ ПРИСЪСТВАЩИТЕ ..... [You must be registered and logged in to see this image.]
и не на последзно място винаги ми липсва Лилучка , моята пипирудка ненагледна [You must be registered and logged in to see this image.]
Върнете се в началото Go down
oldcastle
Admin
oldcastle


Пол : Male Брой мнения : 2102
Точки : 7284
Рейтинг : 81
Регистрация : 12.08.2011

Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим!   Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 6 EmptyСря Юли 04, 2012 7:14 am

Ето ме! g010
Върнете се в началото Go down
http://bg.pcriot.com/news.php
kumaon
Писал та се забравил
kumaon


Пол : Male Брой мнения : 299
Точки : 4665
Рейтинг : 35
Регистрация : 20.05.2012

Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим!   Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 6 EmptyСря Юли 04, 2012 1:53 pm

Самовидчето ли поддържа огъня бе, What a Face а аз се чудя що не можем трети ден да го загасим,баси... What a Face Е,и щото още не се е включил СуперСпайдърмена-Батман Бате Бойко и Робин Цветанов. g010
Върнете се в началото Go down
kumaon
Писал та се забравил
kumaon


Пол : Male Брой мнения : 299
Точки : 4665
Рейтинг : 35
Регистрация : 20.05.2012

Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим!   Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 6 EmptyСря Юли 04, 2012 1:54 pm

Ма става и Кафалиев.
То,аслъ,все тая.
Върнете се в началото Go down
smajana
Механджийката
smajana


Пол : Female Брой мнения : 637
Точки : 5130
Рейтинг : 45
Регистрация : 19.02.2012

Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим!   Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 6 EmptyСря Юли 04, 2012 2:16 pm

Ще дойде зима, ще виснем пред мониторите...
Върнете се в началото Go down
Vedra
ОправЕна булка
Vedra


Пол : Female Брой мнения : 4183
Точки : 8794
Рейтинг : 142
Регистрация : 29.02.2012

Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим!   Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 6 EmptyСря Юли 04, 2012 2:45 pm

малки ви маркучите , вря и на цол и на дължина , за тва не можте го угаси [You must be registered and logged in to see this image.]
Върнете се в началото Go down
kumaon
Писал та се забравил
kumaon


Пол : Male Брой мнения : 299
Точки : 4665
Рейтинг : 35
Регистрация : 20.05.2012

Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим!   Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 6 EmptyСря Юли 04, 2012 2:56 pm

Ми калибъра на оръжието ми малък,маркуча ми малък-ми к'во да правя,съдба.
Един слон ме видя гол и ми вика"Абе,брат ми,бе как дишаш с това бе?!?"
Върнете се в началото Go down
Vedra
ОправЕна булка
Vedra


Пол : Female Брой мнения : 4183
Точки : 8794
Рейтинг : 142
Регистрация : 29.02.2012

Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим!   Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 6 EmptyСря Юли 04, 2012 2:58 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]добре , че не е била слоницата, щото .........щеше да продишаш из друго място ....... [You must be registered and logged in to see this image.]
Върнете се в началото Go down
само_види
Спамер №1
само_види


Пол : Female Брой мнения : 1490
Точки : 5975
Рейтинг : 55
Регистрация : 16.03.2012

Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим!   Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 6 EmptyЧет Юли 05, 2012 1:41 pm

Аз кат дуФна веднаж и разгарям още поне 10-ина декара, голяма съм дуфачка бе g010
e010 Ооооооооогънят съм поддържала..., ма аз го нося бееееее....хем с голям пламък го правя Razz
Върнете се в началото Go down
Vedra
ОправЕна булка
Vedra


Пол : Female Брой мнения : 4183
Точки : 8794
Рейтинг : 142
Регистрация : 29.02.2012

Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим!   Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 6 EmptyЧет Юли 05, 2012 3:03 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]дракончето ми тяяяяяяя [You must be registered and logged in to see this image.]
Върнете се в началото Go down
Vedra
ОправЕна булка
Vedra


Пол : Female Брой мнения : 4183
Точки : 8794
Рейтинг : 142
Регистрация : 29.02.2012

Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим!   Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 6 EmptyНед Сеп 02, 2012 3:28 am

Почвам списъко :

Сите сте за .... е.ане! Ааааа, Само да ми се мернете .....един няя да оста неоправен/а! [You must be registered and logged in to see this image.]
Върнете се в началото Go down
само_види
Спамер №1
само_види


Пол : Female Брой мнения : 1490
Точки : 5975
Рейтинг : 55
Регистрация : 16.03.2012

Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим!   Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 6 EmptyВто Сеп 04, 2012 5:03 pm

Мярнах са вечи, Ведри.....! Има ли топла вода в банята, че и Стивънса го няма, чистена ли е скоро да ида да си взема един душ преди да ме почваш g010
Върнете се в началото Go down
smajana
Механджийката
smajana


Пол : Female Брой мнения : 637
Точки : 5130
Рейтинг : 45
Регистрация : 19.02.2012

Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим!   Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 6 EmptyЧет Сеп 06, 2012 9:52 am

И аз кат' чух за ... ида веднагЪ
Върнете се в началото Go down
Vedra
ОправЕна булка
Vedra


Пол : Female Брой мнения : 4183
Точки : 8794
Рейтинг : 142
Регистрация : 29.02.2012

Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим!   Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 6 EmptyЧет Сеп 06, 2012 10:11 am

[You must be registered and logged in to see this image.]илъте , илъте, да се посъберем ний, пък като надойдат хайманите , да видиш ти една баня една ......ън! [You must be registered and logged in to see this image.]
Върнете се в началото Go down
uragana
Старият Пират
uragana


Пол : Male Брой мнения : 1312
Точки : 5811
Рейтинг : 68
Регистрация : 20.02.2012

Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим!   Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 6 EmptyЧет Сеп 06, 2012 4:46 pm

h025 ни ги спя тез,пуканки,бре........ща ти купя от кения....цел чувал,бандата още в отпуска ли е??????????Или сте на гроздобер,веки,ща ви мачкам...ейййййййййй laugh
Върнете се в началото Go down
Vedra
ОправЕна булка
Vedra


Пол : Female Брой мнения : 4183
Точки : 8794
Рейтинг : 142
Регистрация : 29.02.2012

Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим!   Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 6 EmptyЧет Сеп 06, 2012 6:14 pm

Бе , бегат , хич се не вяскат тъдява , от време на време някой откърти някой ред и беж ........
Върнете се в началото Go down
Шери
Фурия
Шери


Пол : Female Брой мнения : 1488
Точки : 6031
Рейтинг : 115
Регистрация : 14.03.2012

Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим!   Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 6 EmptyПет Сеп 07, 2012 4:40 am

Наредили сте се виждам g010
Май време да проветря наказателницата,а???? h025
Върнете се в началото Go down
Vedra
ОправЕна булка
Vedra


Пол : Female Брой мнения : 4183
Точки : 8794
Рейтинг : 142
Регистрация : 29.02.2012

Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим!   Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 6 EmptyПет Сеп 07, 2012 6:25 am

Шеринок, спретни я малко, че идва голямото наказване, ....почваме и редим :
роднина, наказан, [You must be registered and logged in to see this image.] роднина , наказан , [You must be registered and logged in to see this image.]
Върнете се в началото Go down
uragana
Старият Пират
uragana


Пол : Male Брой мнения : 1312
Точки : 5811
Рейтинг : 68
Регистрация : 20.02.2012

Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим!   Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 6 EmptyПет Сеп 07, 2012 7:31 am

e010 То кът гладам....още отпускарско настроение тук ехти,време е май...дъжд да завали,и виното у бъчвите да закипи,че да сядат ората около компа,бре.... mhmm
Върнете се в началото Go down
Vedra
ОправЕна булка
Vedra


Пол : Female Брой мнения : 4183
Точки : 8794
Рейтинг : 142
Регистрация : 29.02.2012

Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим!   Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 6 EmptyПет Сеп 07, 2012 9:13 am

ша дойдат, ша дойдат, .......то и главния банядажия е за мноо ...ън! Него па ку го докопам , ..ън, ..ън, докат му станат кат лешници [You must be registered and logged in to see this image.]
Върнете се в началото Go down
Светко
Има хляб в него
Светко


Пол : Male Брой мнения : 179
Точки : 4410
Рейтинг : 4
Регистрация : 03.09.2012

Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим!   Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 6 EmptyПет Сеп 07, 2012 10:59 am

Щом има липси е лошо.
Значи трябва всеки месец инвентаризация. Ха да видим тогаз ще смей ли някой да липсва.
Да се определи и глоба. Предлагам 100лева. Който не може да плаща кеш, ша плаща в натура. Де с ракийка домашна :a025a: де с мезенца , hungry де с други работи. sex ...кой с квот сака.
Ако ли не ще има bum-bum devil и пак sex .
Върнете се в началото Go down
Vedra
ОправЕна булка
Vedra


Пол : Female Брой мнения : 4183
Точки : 8794
Рейтинг : 142
Регистрация : 29.02.2012

Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим!   Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 6 EmptyПет Сеп 07, 2012 3:17 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]а, туй аз одобрявам,кат не ме бива нит за мезенца , нит за ракийки , май .......ша обслужвам само третата част [You must be registered and logged in to see this image.]
Върнете се в началото Go down
smajana
Механджийката
smajana


Пол : Female Брой мнения : 637
Точки : 5130
Рейтинг : 45
Регистрация : 19.02.2012

Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим!   Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 6 EmptyПет Сеп 07, 2012 3:26 pm

Горкана, нареди се накрая на опашката чак...
Върнете се в началото Go down
Шери
Фурия
Шери


Пол : Female Брой мнения : 1488
Точки : 6031
Рейтинг : 115
Регистрация : 14.03.2012

Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим!   Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 6 EmptyСъб Сеп 08, 2012 6:21 am

Механджийкеееееееее h025 h025 h025
Светко,ноо си щедър начи!
Ма как ти трае сЪрцето се питам цел месец да чака?!????
ЕЖЕДНЕВНИ трее са проверките. Cool
Върнете се в началото Go down
plamil
Лада-фен
plamil


Пол : Male Брой мнения : 510
Точки : 5004
Рейтинг : 50
Регистрация : 19.02.2012

Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим!   Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 6 EmptyПет Окт 05, 2012 2:32 am

Що ни мъ придуприждавати чи трее да носим ракийка? М?
Каква да бъди - прясна (на 3 деня) заседнала (на 4-5 месеца) или отлежала (3 годишна)?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим!   Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 6 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим!
Върнете се в началото 
Страница 6 от 7Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за срещи от третия вид :: Говорилня :: На мезе с ракийка-
Идете на: