Форум за срещи от третия вид
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексИндекс  Събития  Последни снимкиПоследни снимки  ПубликацииПубликации  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Молба (в писмен вид)

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
oldcastle
Admin
oldcastle


Пол : Male Брой мнения : 2102
Точки : 7283
Рейтинг : 81
Регистрация : 12.08.2011

Молба (в писмен вид) Empty
ПисанеЗаглавие: Молба (в писмен вид)   Молба (в писмен вид) EmptyЧет Юли 26, 2012 8:21 am

Така... значи от утре излизам в отпуска за 2 седмици и имам планирано пътуване. Но едно не е ясно - ще мога ли да посещавам интернетя или не...? От горепосочените факти произлиза един проблем. Та проблемът е, че сайтът който си поддържам изисква редовно посещение и логване, в противен случай от хостинга го блокират. Това им е политиката - ако един сайт не е посещаван редовно, значи не е необходим и го блокват. Та молбата ми е ако не ви затруднява да си направите по една регистрация там и да се логвате по един път на около 2 дни. Просто се логвате и това е, не е необходимо нищо друго. Целта е да се отчете трафик и логване. До сега аз го правех всеки ден, но в следващите 2 седмици може и да не мога. А имам много ценни статии там, за които съм дал труд и време и не ми се ще да ги губя. Ето го и него: [You must be registered and logged in to see this link.]
Благодаря на отзовалите се! Very Happy Very Happy beer beer
Върнете се в началото Go down
http://bg.pcriot.com/news.php
Vedra
ОправЕна булка
Vedra


Пол : Female Брой мнения : 4183
Точки : 8793
Рейтинг : 142
Регистрация : 29.02.2012

Молба (в писмен вид) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Молба (в писмен вид)   Молба (в писмен вид) EmptyЧет Юли 26, 2012 4:07 pm

Замък, ако аз се задържа тук, ще го правя .......нямаш грижи ! [You must be registered and logged in to see this image.]
Върнете се в началото Go down
Vedra
ОправЕна булка
Vedra


Пол : Female Брой мнения : 4183
Точки : 8793
Рейтинг : 142
Регистрация : 29.02.2012

Молба (в писмен вид) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Молба (в писмен вид)   Молба (в писмен вид) EmptyЧет Юли 26, 2012 4:11 pm

Даже се регнах вече! Ама съм бързак начиииии,по принцип съм си такава , де .....все надве-натри и съм готова ! Мноо не ми трябват наклони [You must be registered and logged in to see this image.]
Върнете се в началото Go down
smajana
Механджийката
smajana


Пол : Female Брой мнения : 637
Точки : 5129
Рейтинг : 45
Регистрация : 19.02.2012

Молба (в писмен вид) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Молба (в писмен вид)   Молба (в писмен вид) EmptyЧет Юли 26, 2012 4:55 pm

От мене имаш поне по едно на ден, в който имам нет...
Върнете се в началото Go down
Шери
Фурия
Шери


Пол : Female Брой мнения : 1488
Точки : 6030
Рейтинг : 115
Регистрация : 14.03.2012

Молба (в писмен вид) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Молба (в писмен вид)   Молба (в писмен вид) EmptyЧет Юли 26, 2012 6:28 pm

Егати-излиза,че имам регистрация......но никакви данни за нея thinking
Кастиел,ще се справиме g020
Върнете се в началото Go down
oldcastle
Admin
oldcastle


Пол : Male Брой мнения : 2102
Точки : 7283
Рейтинг : 81
Регистрация : 12.08.2011

Молба (в писмен вид) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Молба (в писмен вид)   Молба (в писмен вид) EmptyЧет Юли 26, 2012 11:47 pm

h025 h025 h025 ok ok
Върнете се в началото Go down
http://bg.pcriot.com/news.php
plamil
Лада-фен
plamil


Пол : Male Брой мнения : 510
Точки : 5003
Рейтинг : 50
Регистрация : 19.02.2012

Молба (в писмен вид) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Молба (в писмен вид)   Молба (в писмен вид) EmptyПет Юли 27, 2012 12:23 am

От мен също имаш ежедневно логване поне по веднъж

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Молба (в писмен вид) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Молба (в писмен вид)   Молба (в писмен вид) Empty

Върнете се в началото Go down
 
Молба (в писмен вид)
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за срещи от третия вид :: Говорилня :: На мезе с ракийка-
Идете на: