ИндексИндекс  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

Share | 

Малко и от мен... Снимки, Стихчета, Разкази... :))

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Dark_Red_Rose
Admin Assistant

Точки : 2210
Рейтинг : 9

ПисанеЗаглавие: Малко и от мен... Снимки, Стихчета, Разкази... :))   Нед Сеп 23, 2012 2:21 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

Dark_Red_Rose

Разцъфна една пъпка
разцъфна с една сълза,
превърна се в червена роза,
кърваво червена.

Една невинна в миг,
превърна се в цвете
дяволски красиво,
на което не мога да устоя!

Последната промяна е направена от Dark_Red_Rose на Вто Авг 16, 2016 5:33 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Dark_Red_Rose
Admin Assistant

ПисанеЗаглавие: Re: Малко и от мен... Снимки, Стихчета, Разкази... :))   Нед Сеп 23, 2012 2:24 pm

Стой далеч!

Не ме обичай. Не ти и трябва да си с мен.
Не ме обичай. Не разбра ли?
Нищо ангелско няма в мен.
Не искам да си с мен,
защото знам че заради мен страдаш.
Не искам да страдаш така, затова моля те
Забрави ме. Ти не си за мен.
Прекалено си красива, за да си с мен.
Защо ме хареса? Не знам.
Аз не мога да бъда обичан,
защото карам всички край мен да страдат.
Бягай е моят съвет. Не бъди край мен,
защото оставям след себе си само болка.
Иди си. Искам да те предпазя от себе си.
Знам, че съм голям глупак,
но съдбата ме е направила такъв.
Страхувай се и бягай
и пази сърцето си.
Остави ме. Не мога да те имам.
Намери си някой по-добър.
Аз не струвам.
Толкова грешки. Толкова провали.
Толкова мъка. Толкова разочарования.
За пореден път се убедих
колко хубаво ще е да съм сам.
Никого няма да наранявам,
за нищо няма да ми тежи.
Ще се мъча знам,
но го правя заради другите.
Предпазвам ги от себе си.
Обичам те, но не мога да те гледам така.
Обичам те и не мога да го позволя това.

Последната промяна е направена от Dark_Red_Rose на Вто Авг 16, 2016 5:34 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Dark_Red_Rose
Admin Assistant

ПисанеЗаглавие: Re: Малко и от мен... Снимки, Стихчета, Разкази... :))   Нед Сеп 23, 2012 2:26 pm

Dead and Never Gone

Even if I Die – I’d still be Alive.
Back from the dead but not so quite.
I will be in everyone's dreams,
I will be in their hearts.
If I could just rise back from my grave.
I will go and hug everyone from my life.
Everyone who has been my friend, enemy,
Everyone with no exceptions.
Because they had never forgotten about me,
Because they kept the memory of myself!
Oh, If I could just come back
to see the world again,
to meet my best friends,
to talk with them again,
to touch them all.
Oh memories. Why don't you leave my head in peace.
But I really don't want to forget them.
They remind me of how many wonderful memories I had.
This is my connection to the world of living people.
And I feel so good about it.

Последната промяна е направена от Dark_Red_Rose на Вто Авг 16, 2016 5:35 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Dark_Red_Rose
Admin Assistant

ПисанеЗаглавие: Re: Малко и от мен... Снимки, Стихчета, Разкази... :))   Нед Сеп 23, 2012 2:27 pm

Дали?

Дори и да те спечеля, рано или късно ще избягаш, защото съм купчина боклук, който незнайно как си обикнала. Замисляйки се сега ти се чудиш как е възможно да се влюбиш в мен, но аз ще ти кажа това е резултата от недообмислените ти действия преди време. Поддадена на своите моментни чувства, без база за сравнение. И сега когато има друг, го сравняваш с мен и виждаш колко по-добър е... Е винаги има и по-добри от мен. Но целта на всичко е да се запази любовта между двамата защото лично според мен единственото което крепи двамата души са приятните мигове и спомени изживени заедно. Не мога да те държа насила, то това си е твоя работа какво ще правиш. Замисли се само за миг, не искам повече. Винаги ли ще бягаш при следващият, който сметнеш за прекрасен? Винаги ли? Няма ли да се спреш? Или ще си останеш ненаситната жена. Каквото искаш това прави. Избора си е изцяло твой... Няма да те спирам за нищо, защото съм те обикнал прекалено много. Няма да се правя на истински мъж да те спирам, защото не претендирам да съм такъв. Аз съм си аз и ти си си ти. Всеки е различен.

Последната промяна е направена от Dark_Red_Rose на Вто Авг 16, 2016 5:36 pm; мнението е било променяно общо 3 пъти
Dark_Red_Rose
Admin Assistant

ПисанеЗаглавие: Re: Малко и от мен... Снимки, Стихчета, Разкази... :))   Нед Сеп 23, 2012 2:29 pm

Неси

Ей, принцесо моя! С този меден глас, топиш сърцето ми. Владееш моето съзнание по някакъв неземен начин. Знам че не е точно влюбване, но сякаш е нещо много близко до това. Прекрасно е. Не бях се чувствал така от доста време насам. Не искам и да си замине това чувство! Никога! Трябва ли да бъда край теб или ти край мен за да съм щастлив? Виждам че си винаги весела и засмяна в мое присъствие. Толкова ли съм добър? Толкова ли съм забавен? Или просто като се съберем двамата си влияем по един странен необяснимо красив начин? Никога няма да забравя твоята усмивка - лъчезарна по всяко време, твоят поглед - пълен с чувства, твоят глас - нежен и успокояващ всеки който го е чул. Ох, принцесо моя, какво ли бих правил без теб. Нямаше да ги има щастливите нощи с няколкочасовите разговори. Нямаше да ги има усмивките на лицата ни когато видим  как отсрещният звъни на телефона. Какъв късмет че те открих. Чувствам се огромен късметлия.

А това е за една моя много добра приятелка от Първомай Smile) Страхотна е!  h025  h025

Последната промяна е направена от Dark_Red_Rose на Вто Авг 16, 2016 5:36 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Dark_Red_Rose
Admin Assistant

ПисанеЗаглавие: Re: Малко и от мен... Снимки, Стихчета, Разкази... :))   Нед Сеп 23, 2012 2:31 pm

За приятелите и Любовта

Хей, Знаете ли, че беше преди година когато се видяхме за първи път? Знаете ли, че минаха вече две години откакто се запознахме? Знаете ли, че все още посещавам форума където се срещнахме? Знаете ли, че ми липсват вашите съобщения, неволно пуснати в пощенската ми кутия?

Беше толкова приятно чувството да срещнеш близки по душа хора. А още по-страхотно е чувството те да ти станат вечни приятели - приятели, с които можеш да споделиш всичко. Но всичко това иска време, иска търпение. Няма значение от разликата в годините - ето вземете мен за пример: Моите приятели са 4-6 години по-малки от мен. С тях се чувствам великолепно и си ми е много добре. Всеки път, когато си пиша или се чуя с някого, една усмивка се разтяга по цялото ми лице. Ето точно тогава се чувствам весел, безгрижен, изпълнен с огромна радост, защото именно те - приятелите, ми правят живота ми толкова необикновен. Наистина се радвам че ви имам. Добре че бяхте вие да ме изкарате от мен самият. Бях дотолкова вглъбен в себе си, че не можех да се впиша в нито една компания.
Важно е да имате приятели, защото те ще ви помогнат във всеки един случай. В повечето случаи те ви помагат неволно само с присъствието си или само с тяхната усмивка.

Да, това действа!

Колкото и да не вярвате наистина си е така. Една истинска усмивка може коренно да промени деня ви. Преди години при мен една усмивка обърна живота ми. В тази усмивка аз се влюбих за първи път. Тази усмивка, която все още ми е тръпка на сърцето. Усмивката, която никога няма да забравя. Жалко, че вече не мога да я виждам... Но както и да е. Животът е една голяма болка, а любовта е още по-голяма болка, защото да обичаш означава да те боли повече отколкото да можеш да изтърпиш.
И като цяло да се обоснова. Намерете си приятели, които ви карат да се чувствате щастливи. И да ви кажа честно - не пречи дори и да се влюбите в някой от най-добрите си приятели. Всичко е въпрос на време и баланс между характери.

Последната промяна е направена от Dark_Red_Rose на Вто Авг 16, 2016 5:37 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Dark_Red_Rose
Admin Assistant

ПисанеЗаглавие: Re: Малко и от мен... Снимки, Стихчета, Разкази... :))   Съб Сеп 29, 2012 2:27 pm

Един горещ ден!

Облаче ли бяло,
Къде си отлетяло?
В тази жар и тази пещ
въздухът е все тъй горещ.
Молим те най-почтено
да бъдеш благословено
и да скриеш слънцето от нас
в рамките на един час.
Инак от горещините ужасни
ще се опечем като пилета прекрасни.
А пък ти слънце мило
защо така си се ухилило?
Нима не виждаш колко тежко е за нас
и продължаваш да грееш до сетен час.
Добре че са дърветата вековни,
да се скрием под техните клони.
Хайде, трябва да заминавам
но ще пиша, Обещавам!

Първият ми опит за стихче в рима Smile)

Последната промяна е направена от Dark_Red_Rose на Вто Авг 16, 2016 5:37 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Vedra
ОправЕна булка

Точки : 6471
Рейтинг : 142

ПисанеЗаглавие: Re: Малко и от мен... Снимки, Стихчета, Разкази... :))   Нед Сеп 30, 2012 5:20 am

[You must be registered and logged in to see this image.]аз от рими не разбирам, честно ...... [You must be registered and logged in to see this image.], тук Шерка ша та скяса сигур [You must be registered and logged in to see this image.]

Фурия

Точки : 3708
Рейтинг : 115

ПисанеЗаглавие: Re: Малко и от мен... Снимки, Стихчета, Разкази... :))   Нед Сеп 30, 2012 10:10 am

Бе имам някаква идея какво значи"скяса",но докато не съм сигурна ш мълча.
glaces

ОправЕна булка

ПисанеЗаглавие: Re: Малко и от мен... Снимки, Стихчета, Разкази... :))   Нед Сеп 30, 2012 12:05 pm

Ъм, идейката ти е вярна, значи .......критикарски -любезно да му натъкнеш на факта , ка изглежда първият му напън у лирическото вдъхновение ....ъм да ! [You must be registered and logged in to see this image.]

Фурия

ПисанеЗаглавие: Re: Малко и от мен... Снимки, Стихчета, Разкази... :))   Нед Сеп 30, 2012 4:50 pm

Добре....една лека имитация на Шекспир Very Happy
Защото умен бил човека и праснал вечния въпрос,
а тука виждам отрицание леко и чудя се-все пак съм гост!
Защо младеж чаровен,весел,накичен с ум и доброта,
отрича,мачка и безчестно охулва даровете на съдбата?!?
Защо рисува с черна четка по бялото платно,
а знае таз рецепта вечна за щастие-усмивката?
Да бъдеш смел и да признаеш,че имаш си сърце
отдадено на обич,вярност.....или пък не?
Да бъдеш мъж и да захвърлиш страха от нечии страх,
или от вярата да се откажеш...Повярвай в СЕБЕ СИ,приятел!
h025
Ведрериииииииииии щъ смачкам начи!

ОправЕна булка

ПисанеЗаглавие: Re: Малко и от мен... Снимки, Стихчета, Разкази... :))   Пон Окт 01, 2012 4:57 am

Ъм, как разбрах , само , че ще намериш ентележентен и елегантен начин да изразиш моето виждане на по въпроса, ....Шеринок, обичъм тъ , сестро! [You must be registered and logged in to see this image.]

Admin Assistant

ПисанеЗаглавие: Re: Малко и от мен... Снимки, Стихчета, Разкази... :))   Пон Окт 01, 2012 3:10 pm

Шери написа:
Добре....една лека имитация на Шекспир Very Happy
Защото умен бил човека и праснал вечния въпрос,
а тука виждам отрицание леко и чудя се-все пак съм гост!
Защо младеж чаровен,весел,накичен с ум и доброта,
отрича,мачка и безчестно охулва даровете на съдбата?!?
Защо рисува с черна четка по бялото платно,
а знае таз рецепта вечна за щастие-усмивката?
Да бъдеш смел и да признаеш,че имаш си сърце
отдадено на обич,вярност.....или пък не?
Да бъдеш мъж и да захвърлиш страха от нечии страх,
или от вярата да се откажеш...Повярвай в СЕБЕ СИ,приятел!
h025

Защото човек като мен, който е бил мачкан през цялото си обучение (в смисъл - няма приятели от съучениците си, всички му се подиграваха, правеха го на нищо пред другите само за кефа...) е решил да бъде добродушен към всички, но не искам да го показвам, защото знам какво следва от това да си прекалено добър. Човек който не е виждал щастието... човек който трудно се адаптира (учех в софия в ТУ-софия... една година и после се прибрах в сливен, защото това е моят град, тука ми е всичко... и сега като видя какво съм оставил в софия... и ми идва да се гръмна... обучение, момиче, приятели, възможност за успех...)
Черна четка = черни мисли... мрачно съзнание... една затъпена физиономия скрита под една усмивка...
Да имам сърце... да обичам си крисито, но и да... страх ме е от това да не я загубя и не рискувам... просто мога да бъда адски добрият приятел, но не мога да се обвързвам с някого... това идва прекалено много за мен... трудно бих се пристрашил да призная истинските ми чувства... но това си е друга тема...
Вярата си е в мен. Няма да се откажа... просто ще тая изгубени надежди нещо да се промени...
Vedra
ОправЕна булка

ПисанеЗаглавие: Re: Малко и от мен... Снимки, Стихчета, Разкази... :))   Вто Окт 02, 2012 11:57 am

Ти докога мислиш да живееш с миналото и "нещастното " си ученичество ?! А?! Прости , че съм строга, но .....ако знаеш колко пъти съм ставала обект на подигравки, обект на присмех, обект на хулене , ако се бях поддала на цялата тази помия , до ся да съм затънала у канала ......Знаеш ли колко заряд трябва да ти даде, една подобна изживелица ?! А ти се вайкаш и отстъпваш .........на твоите години , живота трябва да те задъхва , ритъмът да е бърз и вятърът да пищи в ушите ти .......Какво значи да таиш надежда?! За мечтите , човек се бори, поставя си цели и ........през тръни и празни полета минава , с рани по краката ........., но пак оцелява и .....търси, търсиииииии и .......който търси .....намира ! НЕ чака !!!

Admin Assistant

ПисанеЗаглавие: Re: Малко и от мен... Снимки, Стихчета, Разкази... :))   Вто Окт 02, 2012 4:04 pm

Не живея в миналото. Това си беше преди доста време. Сега просто си живея за мига който се повтаря в непрекъснат цикъл... Все същата е от много време насам край мен. Просто ми трябва време да реша какво точно искам, какво мога, какво бих искал да постигна и как бих го направил. Аз не съм човек на действието и това ме събаря. Сега когато вече имам смелостта да действам не трябва нищо да ме спира иначе затъвам обратно в моята си дупка на жалкият ми живот от който нищо не видях.
Ведра, сега трябва да действам докато мога, докато съм решен. Не знам дали ще издържа, но поне ще опитам.
А и за какво съм ви аз... един нерешителен хлапак, не видял живота от хубавата му страна. има толкова много хора по-добри от мен... аз съм едно мънисто хвърлено на земята. ако някой не ме вземе, ще съм си все така загубен...
Шери
Фурия

ПисанеЗаглавие: Re: Малко и от мен... Снимки, Стихчета, Разкази... :))   Вто Окт 09, 2012 2:50 pm

Хахаххаха Ведрериииииииии олекна ти вервам g020
Тъмен,съжалявам,но не приемам празни думи като тези-
Цитат :
има толкова много хора по-добри от мен... аз съм едно мънисто хвърлено на земята.
де са ти доказателствата моля?!???? glaces
Значи,ако нещо може да ме вбеси,това е когато Човек хули себе си,само защото не си е направил труда да се опознае.
Напира ми да троша глави mhmm

Admin

Точки : 4743
Рейтинг : 81

ПисанеЗаглавие: Re: Малко и от мен... Снимки, Стихчета, Разкази... :))   Вто Окт 09, 2012 4:06 pm

Ухххх ела да ми строшиш главата!!! e010 e010

Dark_Red_Rose
Admin Assistant

ПисанеЗаглавие: Re: Малко и от мен... Снимки, Стихчета, Разкази... :))   Сря Окт 10, 2012 6:12 am

Не се пререждай! От мен е почнала Smile) Ще си траеш Very Happy k010
Vedra
ОправЕна булка

ПисанеЗаглавие: Re: Малко и от мен... Снимки, Стихчета, Разкази... :))   Чет Окт 11, 2012 4:02 am

Шеринок, усещаш мъ , майна, [You must be registered and logged in to see this image.]

Фурия

ПисанеЗаглавие: Re: Малко и от мен... Снимки, Стихчета, Разкази... :))   Сря Окт 17, 2012 3:21 pm

Тъмен,ко проявиш търпение ще метна на лочно няколко реда.
Само си събера акъла,че тез дни е на седми етаж g010
Ведрериииииииии цун бе диване!

Admin Assistant

ПисанеЗаглавие: Чернова   Вто Юни 11, 2013 11:15 am

Чернова

Един бял лист хартия... Или просто едно начало.

Някак си това винаги е било моето любимо изречение. Всеки един живот може да бъде разписан върху бялото поле. Думи, преплетени в красиви изречения. Десетилетия, години, месеци, дни, часове, минути, секунди... разстлани върху една хартия.

Седнах днес съвсем спокойно в леглото си, и вярно че не пиша на листи ами съм във виртуалният свят - един прост текстов документ, и се реших да драсна няколко реда. Все пак обещах... не знам на кой конкретно, но най-вече на себе си. Не съм писал от доста време, затова имам нуждата да се пречистя по моят си начин - писането.
Сега като разписвам мислите си, се чудя какво заглавие да сложа на този текст... Но това мисля по-късно да го мъдря... Все пак сега като пиша, аз не си слагам дадена тема или цел, върху която да мисля... аз просто обичам да пиша. Каквото ми дойде като заглавие накрая него ще сложа. И не ми се сърдете, може да е добро, може би не, може да е сполучливо или пък да е пълна трагедия... Мен лично не заглавието ме привлича, по-скоро текста вътре, съдържанието... Именно това прави една книга сполучлива... Може да има красиво заглавие и страхотна корица, но да е пълна "боза" (както му казваме ние тука ).

И да се върна на мисълта си, която отново трябва да търся къде избяга... А ето я...

Та, най-напред се зачудих какво толкова ме е привличало в писането. Отговора лично за мен е много труден, защото не знам както толкова ми е харесало в това да пиша. Просто се случи... Един ден реших да си направя една кратичка биография... и от там тръгна всичко... После имаше няколко стихчета, няколко разказчета, дори бях започнал една историйка, която за жалост изоставих...
Нещо странно е това чувство, когато пишеш. Все едно влизаш наистина в думите, изреченията, ситуациите... Нещо свещено е.
Да си писател не е професия, то е изкуство.
Знам, че стои странно този текст, все пак не съм се старал да си го подредя... Или просто главата ми не е подредена. Обичам да нахвърлям мислите си просто ей така. После по-лесно се подреждат. Който успее да ме разбере е истински щастливец, защото се е докоснал до нещо наистина добро, но повредено.
Лист хартия, или просто един празен текстов файл... Едно начало. А в какво се превръща това? Един живот, един начин на мислене...

Обичам да чета книги, те ме правят по-взискателен към писането ми. От книгите се уча. И започва да ми личи доста, как се изразявам, как мисля, как описвам различните ситуации и чувства... Хора четете книги, ако искате да пишете красиви творби. Това е истината.
В началото просто се опитвах да следя собствената си мисъл, за да се получи нещо, което прилича погледа или както се казва да ти гали окото. Но никой не е бил сполучлив с първите си творби. А за да си направиш името на добър писател трябва много да пишеш и много да четеш. Никога няма да претендирам, че съм написал нещо страхотно... Винаги ще казвам, че било добро, но може и повече. Критиците са тези, които оценяват творбите. Аз ще съм доволен само тогава, когато мисля, че съм се справил добре с текста. И не е въпроса до правописните грешки, ами до последователността на историйката. Този текст или да го наречем тази творба на моето въображение не се брои към казаното по-горе. Това е просто една чернова с нахвърляни мисли.

Ето ми го и заглавието. Казах ви, че ще се появи рано или късно... "Чернова" Харесва ми... Наистина ми харесва.

Благодаря ви за вниманието! И моля ви четете повече книги, само така ще се научите да пишете.

Благодаря!

Последната промяна е направена от Dark_Red_Rose на Вто Авг 16, 2016 5:33 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Dark_Red_Rose
Admin Assistant

ПисанеЗаглавие: Re: Малко и от мен... Снимки, Стихчета, Разкази... :))   Вто Авг 16, 2016 5:31 pm

Детство мое... Или в какво се превърна...

Ехооо, Здравейте!

Да... Отново съм аз - малкото човече от един далечен свят. Един живот, търсещ внимание, търсещ закрила, търсещ приятелство... Един изгубен свят, затворен в едно съзнание - моето.

Днес ако позволите, не че имате голям избор, ще Ви позанимавам с малко глупости. Нека си говорим за децата и детството.

Представете си една плюшена кукла, мече, тигърче или каквото там си изберете. Представете си, че е във Вашите ръце от както се помните. Замислете се колко пъти сте си играли с това "тигърче". Какво би станало ако го зарежете в един кашон някъде в таванската ви стайчка. Ще си спомните ли след време за нея? Ще се сетите ли да отделите време да се качите да разчистите стаята. Трябва да отделите целият ден, да забравите за всички грижи и да надникнете в кашоните на миналото. Ще се сетите какво е било и как се е променило времето, хората, дори вие самите. Почувствайте се един ден като дете, играещо с "тигърчето".

Какво е детството? Някой да се е замислял?
Повечето бихте казали, че е времето в което сме млади.

Аз не мисля така.

Детството е всеки един момент, в който се чувстваме свободни... безгрижни... и май се изчерпах, защото каквото и да се сетя като прилагетелно, малко или много е включено в определенията на посочените две.

Погледнете в днешно време какви са децата... Само се замислете. Няма да коментирам, защото ме избива на едни такива слова, от които дори и най-цивилизованият човек би се възмутил. Не казвам че Всички деца са такива в днешно време, но преобладаващата огромна част са.

Трябва да призная че има деца, които с достойнство постигат висини в науката... и изкуството... и спорта.

Евала за такива изявени млади личности! Шапка им свалям!

Трябва да ги насърчаваме, да им дадем наистина едно добро място, не само за изява, но и за Живеене! Подчертавам тази дума! Живеене!

Когато бях дете, не че от време на време не се появява детското в мен и сега...
Та, когато бях дете, не вярвах че някога ще напиша точно тази фраза...
Та, Когато бях дете, аз играех навън, имах приятели, чиито пръсти използвах за да броя собствените си приятели. Бяхме толкова много и така се забавлявахме. Играехме безгрижно и волно на площадката, закачахме се с някоя нервна баба, викаща от терасата си. Вярно е, че вдигахме кажи-речи целият квартал на крака, когато се съберем да ритаме топка. Чупили сме доста прозорци, като гледахме да не ги повтаряме. Яли сме гроздето и черешите на бабата от съседната къща. Катерехме се по дърветата. Играехме на толкова много игри, забравени вече от сегашното поколение. Сега, игрите са електронни, никакво движение, разнообразие. Никакво развитие на умовете освен следенето на картинките на светещите екрани.
Смея да твърдя, че играта навън, дори и да води до рани, цицини, синини и прочие, е в пъти по-безопасна от играта пред монитора. Защо ли, ще попита някой умник от 21 век. Защото раните са временни, а цялото това втренчване пред екрана не е. Това е пристрастяване. Дори и аз страдам от него... Няма да се оправдавам как и поради какви причини съм се пристрастил. Очите се увреждат първи. Следва храносмилателната система, поради липсата на режим на хранене. Аз лично ям веднъж на ден, предимно вечерно време. Загубва се апетита към каквото и да е. Дори и на баба любимият кекс, не е интересен пред децата на 21 век. Най-голямата вреда е за мозъка. Нулево развитие, нулево...

Не искам да се задълбавам в темата, затова ще спра.

Леле, кое време е станало. Ама и Вие, драги ми читателю, защо не казвате, че съм станал скучен? Я, какво ви занимавам тук с моят живот. Давайте да си отиваме всеки по пътя. И без това не е интересно вече... Всичко е политика, пари, проституция... Забравете за всичко, което ви казах до сега.

Нека поне децата ни да са живи и здрави.

Благодаря Ви за вниманието!
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Малко и от мен... Снимки, Стихчета, Разкази... :))   

Малко и от мен... Снимки, Стихчета, Разкази... :))
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1