Форум за срещи от третия вид
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексИндекс  Събития  Последни снимкиПоследни снимки  ПубликацииПубликации  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Говорилнята на форума

Go down 
+14
Kalia
Red_Head_1488
CrEmBeRy
малката
uragana
Stivans
Margi
smajana
plamil
Шери
oldcastle
Мах
само_види
Vedra
18 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40
АвторСъобщение
kumaon
Писал та се забравил



Брой мнения : 299
Регистрация : 20.05.2012

Говорилнята на форума - Page 40 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Говорилнята на форума   Говорилнята на форума - Page 40 EmptyСъб Юли 14, 2012 3:29 am

Бачкам като говедо на две места,работата ми е стресова,живея в джунгла от бетон,стомана и стъкло,карам кола в лудницата на София,пазарувам в лудницата на хипермаркети и молове,гледам вечерният филм с безбройни прекъсвания за промиващи мозъка реклами...
Ако не е планината,сигурно ще изперкам.
Върнете се в началото Go down
uragana
Старият Пират
uragana


Пол : Male Брой мнения : 1312
Точки : 5856
Рейтинг : 68
Регистрация : 20.02.2012

Говорилнята на форума - Page 40 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Говорилнята на форума   Говорилнята на форума - Page 40 EmptyСъб Юли 14, 2012 6:40 am

Преди много,много години живех щастливо до гората...незабравими спомени от старите ленти,обаче всичко остана...сега ще живея в морето,отново,работа релакс..и много много,морски залези....като малкия принц,отново ставам... l021
Върнете се в началото Go down
smajana
Механджийката
smajana


Пол : Female Брой мнения : 637
Точки : 5175
Рейтинг : 45
Регистрация : 19.02.2012

Говорилнята на форума - Page 40 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Говорилнята на форума   Говорилнята на форума - Page 40 EmptyСъб Юли 14, 2012 8:31 am

kumaon написа:
Бачкам като говедо на две места,работата ми е стресова,живея в джунгла от бетон,стомана и стъкло,карам кола в лудницата на София,пазарувам в лудницата на хипермаркети и молове,гледам вечерният филм с безбройни прекъсвания за промиващи мозъка реклами...
Ако не е планината,сигурно ще изперкам.

Дам, разбирам те, но на мене релакса ми е да ходя до някъде и там да седна или да се излегна и да си изчета някоя книжка, докато се припичам на слънчице или се крия на сянка. Толкоз не мърдам, че имам травми от това. Когато бях малка баба ми ме сложи под една джанка върху одеало и ми каза да стоя там и да не мърдам, докато събере сеното от ливадата. Аз послушничко си закопчавах и откопчавах обувките няколко часа, обаче през това време слънцето се преместило, припекло ме и понеже никой не ме е отмъкнал на сянка, така бях изгоряла, че вдигах температури и имах рани по врата и ръчичките.
Върнете се в началото Go down
kumaon
Писал та се забравил
kumaon


Пол : Male Брой мнения : 299
Точки : 4710
Рейтинг : 35
Регистрация : 20.05.2012

Говорилнята на форума - Page 40 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Говорилнята на форума   Говорилнята на форума - Page 40 EmptyНед Юли 15, 2012 2:03 am

Ами да си призная-винаги в раницата нося книгата,която чета в момента. Embarassed Върховният релакс е да си намеря място за излягане или поне удобно сядане на върха,който току-що съм изкатерил,да си запаля цигара и да си дочета главата.Чак после се оглеждам наоколо,защото адреналина ми след изкачването бушува,а това нарушава хармонията ми с планината.Адреналина много ми помага за изкачването,но горе ужасно ми пречи.Кара ме да забравя смирението и разтварянето в планината и ме подтиква да се чувствам завоевател.Не приемам такова поведение за нормално,върховете не се покоряват.Просто ни пускат да лазим по тях когато са на кеф.
Също като жените. g010
Върнете се в началото Go down
smajana
Механджийката
smajana


Пол : Female Брой мнения : 637
Точки : 5175
Рейтинг : 45
Регистрация : 19.02.2012

Говорилнята на форума - Page 40 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Говорилнята на форума   Говорилнята на форума - Page 40 EmptyПон Юли 16, 2012 2:06 am

Човекът е сътворен, за да бъде завоевател. Затова катери върхове- гледката му предоставя нови предизвикателства. u055 Боговете са родени, за да служат на човека, а не обратното. Инак смирението е много полезно. Дърпаш шалтера за малко, за да не се получи претоварване по системата. Но ако е прекалено може да те накара да останеш там, където си, да ти отнеме предизвикателствата, да ти затвори новите пътища, да те направи отшелник...
Върнете се в началото Go down
kumaon
Писал та се забравил
kumaon


Пол : Male Брой мнения : 299
Точки : 4710
Рейтинг : 35
Регистрация : 20.05.2012

Говорилнята на форума - Page 40 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Говорилнята на форума   Говорилнята на форума - Page 40 EmptyПон Юли 16, 2012 6:39 am

Че аз съм си почти отшелник. g010 Смирение изпитвам само към скалите,които могат да ме изтръскат когато решат от гърба си като досадна муха,майната им на всякакви богове.А върховете катеря защото ме привличат неудържимо,защото бих желал да съм там,бих искал да ги докосна с длан.Предизвикателството е само към самия мен от самия мен,планината няма нищо общо.Тя не се интересува там ли съм,жив ли съм...Защото тя е вечна,а аз-смъртен.Всеки път опитвам да надскоча страха,умората и болката за да получа желаната награда-да видя света отвисоко.И всеки път е като за последно.
Върнете се в началото Go down
smajana
Механджийката
smajana


Пол : Female Брой мнения : 637
Точки : 5175
Рейтинг : 45
Регистрация : 19.02.2012

Говорилнята на форума - Page 40 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Говорилнята на форума   Говорилнята на форума - Page 40 EmptyПон Юли 16, 2012 12:52 pm

Разбира се. Предизвикателствата виреят най-често само в главата на човека. Много хубаво си го казал- "искам, заради което свое желание надскачам страха, границите, лимитите". Планината има общо дотолкова, доколкото в дадения момент желаеш нея. А боговете също живеят в теб и няма как да ги отхвърлиш. Трябва само да ги подчиниш, а не да им служиш. Very Happy
Върнете се в началото Go down
Мах
Мародер-потайник
Мах


Пол : Male Брой мнения : 1683
Точки : 6281
Рейтинг : 129
Регистрация : 14.03.2012

Говорилнята на форума - Page 40 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Говорилнята на форума   Говорилнята на форума - Page 40 EmptyВто Юли 17, 2012 3:12 pm

Тест: С какво спиш през лятото?

[You must be registered and logged in to see this image.]
Върнете се в началото Go down
kumaon
Писал та се забравил
kumaon


Пол : Male Брой мнения : 299
Точки : 4710
Рейтинг : 35
Регистрация : 20.05.2012

Говорилнята на форума - Page 40 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Говорилнята на форума   Говорилнята на форума - Page 40 EmptyВто Юли 17, 2012 4:02 pm

С к'вото съм забил бе Макс. g010 Сутрин стискам палци да не е било травестит. g010
Върнете се в началото Go down
Мах
Мародер-потайник
Мах


Пол : Male Брой мнения : 1683
Точки : 6281
Рейтинг : 129
Регистрация : 14.03.2012

Говорилнята на форума - Page 40 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Говорилнята на форума   Говорилнята на форума - Page 40 EmptyВто Юли 17, 2012 4:44 pm

kumaon написа:
С к'вото съм забил бе Макс. g010 Сутрин стискам палци да не е било травестит. g010

Ахахахаха стига бе. В днешно време се проверява още по светло - задължително със сваляне на гащите. Иначе верно нема никва гаранция и се получават и драматични обрати g010
Върнете се в началото Go down
kumaon
Писал та се забравил
kumaon


Пол : Male Брой мнения : 299
Точки : 4710
Рейтинг : 35
Регистрация : 20.05.2012

Говорилнята на форума - Page 40 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Говорилнята на форума   Говорилнята на форума - Page 40 EmptyСря Юли 18, 2012 1:19 am

Абе,к'во да ти кажа... g010
Африкански вожд минава проверка на летище в Щатите.
Служителя задава контролни въпроси:
-Sex?(в смисъл "пол")
-Everyday.
-No, I mean male or female?
-Doesn't Matter...
Върнете се в началото Go down
uragana
Старият Пират
uragana


Пол : Male Брой мнения : 1312
Точки : 5856
Рейтинг : 68
Регистрация : 20.02.2012

Говорилнята на форума - Page 40 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Говорилнята на форума   Говорилнята на форума - Page 40 EmptyЧет Юли 19, 2012 6:46 am

e010 Белото квадратче е най,убаво,бре...то другото докато ги свала....и отиде коня у ряката...... k010
Върнете се в началото Go down
Vedra
ОправЕна булка
Vedra


Пол : Female Брой мнения : 4183
Точки : 8839
Рейтинг : 142
Регистрация : 29.02.2012

Говорилнята на форума - Page 40 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Говорилнята на форума   Говорилнята на форума - Page 40 EmptyЧет Юли 26, 2012 7:34 am

Здравейте , щураци мои, ненагледни ! Изчетох говорилнята и ...се смях на Смайка и нейният разказ, диалога който са направили относно релакса в планината с Мики, а Максът ме утрепа с надписа и коментарите ви после!
Моето лято, е един малък ад откъм емоционална точка, няма да ви занимавам с тези жалки дребни хорица, които ми сгорчиха лятото , а това го правят и 22 години откак съм влязла в това семейство! Важното е , че все още имам сила да пробия стената с глава , /откъде я намирам, хора не зная/! Иначе казано , бях на почивка в родното ми селце до Велинград, изкарах паметни 12 дена в присъствието на сестричките ми и техните деца, всеки ден беше малка глътка от живота, който АЗ искам ! Ще ви пусна снимки от Цепина, и местата на които бяхме ! Родопа планина , ех, там ми е минало детството и още си ме тегли ....., не можах да свикна с Тракия ...., мда! С нетърпение чаках да седна на компа и да отворя страниците с форума, ....да ви кажа , че съм жива и че се радвам , че ви има .....дори и да не ви познавам лично, все пак ......сте доброто начало в моят ден!
Върнете се в началото Go down
oldcastle
Admin
oldcastle


Пол : Male Брой мнения : 2102
Точки : 7329
Рейтинг : 81
Регистрация : 12.08.2011

Говорилнята на форума - Page 40 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Говорилнята на форума   Говорилнята на форума - Page 40 EmptyЧет Юли 26, 2012 8:07 am

Vedra написа:
Здравейте , щураци мои, ненагледни ! Изчетох говорилнята и ...се смях на Смайка и нейният разказ, диалога който са направили относно релакса в планината с Мики, а Максът ме утрепа с надписа и коментарите ви после!
Моето лято, е един малък ад откъм емоционална точка, няма да ви занимавам с тези жалки дребни хорица, които ми сгорчиха лятото , а това го правят и 22 години откак съм влязла в това семейство! Важното е , че все още имам сила да пробия стената с глава , /откъде я намирам, хора не зная/! Иначе казано , бях на почивка в родното ми селце до Велинград, изкарах паметни 12 дена в присъствието на сестричките ми и техните деца, всеки ден беше малка глътка от живота, който АЗ искам ! Ще ви пусна снимки от Цепина, и местата на които бяхме ! Родопа планина , ех, там ми е минало детството и още си ме тегли ....., не можах да свикна с Тракия ...., мда! С нетърпение чаках да седна на компа и да отворя страниците с форума, ....да ви кажа , че съм жива и че се радвам , че ви има .....дори и да не ви познавам лично, все пак ......сте доброто начало в моят ден!
Сладурана! h025 h025 h025 a095
Върнете се в началото Go down
http://bg.pcriot.com/news.php
plamil
Лада-фен
plamil


Пол : Male Брой мнения : 510
Точки : 5049
Рейтинг : 50
Регистрация : 19.02.2012

Говорилнята на форума - Page 40 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Говорилнята на форума   Говорилнята на форума - Page 40 EmptyЧет Юли 26, 2012 8:48 am

Добре дошла отново.
Че докато беше отпуска, тука настана скука.
Върнете се в началото Go down
kumaon
Писал та се забравил
kumaon


Пол : Male Брой мнения : 299
Точки : 4710
Рейтинг : 35
Регистрация : 20.05.2012

Говорилнята на форума - Page 40 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Говорилнята на форума   Говорилнята на форума - Page 40 EmptyЧет Юли 26, 2012 8:53 am

Аре вече да си идваш,че нося още снимки на цъфтя. g010
И на камъняци имам,от Рилските първенци,ма кат'гледам не ще да сте им баш фенове... g010
Върнете се в началото Go down
Vedra
ОправЕна булка
Vedra


Пол : Female Брой мнения : 4183
Точки : 8839
Рейтинг : 142
Регистрация : 29.02.2012

Говорилнята на форума - Page 40 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Говорилнята на форума   Говорилнята на форума - Page 40 EmptyЧет Юли 26, 2012 3:34 pm

Веднага се нареждам за снимките,Мики, и цъфтенцата, само да ми ги пускаш във формат който да мога да виждам, че ......с моята щайга, ще видя пак зор , ба си ! И камъняците пусни, що си ги къташ само за теб, гуистникь! [You must be registered and logged in to see this image.]

-------

[You must be registered and logged in to see this link.]
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Говорилнята на форума - Page 40 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Говорилнята на форума   Говорилнята на форума - Page 40 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Говорилнята на форума
Върнете се в началото 
Страница 40 от 40Иди на страница : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40
 Similar topics
-
» Говорилнята на форума
» Говорилнята на форума

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за срещи от третия вид :: Говорилня :: На мезе с ракийка-
Идете на: