Форум за срещи от третия вид
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексИндекс  Събития  Последни снимкиПоследни снимки  ПубликацииПубликации  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим!

Go down 
+13
Margi
plamil
smajana
Мах
Lili
само_види
vilyooo
oldcastle
Шери
CrEmBeRy
uragana
Stivans
Vedra
17 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
АвторСъобщение
Stivans
Пичь



Брой мнения : 803
Регистрация : 22.02.2012

Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим!   Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 3 EmptyЧет Апр 12, 2012 11:53 pm

vilyooo написа:
Бре тук съм,ама скиам аз едни шпек салами,амбарици,Леонски наденици,...па ме фана шубето,ама се успокоявам!...То тфа днешното салами ли са?[You must be registered and logged in to see this image.]

Споко батка тя Шеринка щъ наказва! g010 Наздраве ти за другия батка,ти знаеш кой!? shampansko
Върнете се в началото Go down
Шери
Фурия
Шери


Пол : Female Брой мнения : 1488
Точки : 6071
Рейтинг : 115
Регистрация : 14.03.2012

Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим!   Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 3 EmptyПет Апр 13, 2012 3:16 am

Начииииии доколкото фащам нещата сме един перфектен наказателен отряд.
Аз и Стивсъна!Той тъй
[You must be registered and logged in to see this image.]
а аз с квот намера........примерно

[You must be registered and logged in to see this image.]
Праилно ли фанах?!???
m028 m028 m028
Върнете се в началото Go down
само_види
Спамер №1
само_види


Пол : Female Брой мнения : 1490
Точки : 6015
Рейтинг : 55
Регистрация : 16.03.2012

Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим!   Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 3 EmptyПет Апр 13, 2012 6:56 am

[You must be registered and logged in to see this image.]
Ето я наказателката! g010
Върнете се в началото Go down
oldcastle
Admin
oldcastle


Пол : Male Брой мнения : 2102
Точки : 7324
Рейтинг : 81
Регистрация : 12.08.2011

Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим!   Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 3 EmptyПет Апр 13, 2012 7:16 am

ауууууу, да зема и аз да поотсъствам малко ли...? g010
Върнете се в началото Go down
http://bg.pcriot.com/news.php
oldcastle
Admin
oldcastle


Пол : Male Брой мнения : 2102
Точки : 7324
Рейтинг : 81
Регистрация : 12.08.2011

Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим!   Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 3 EmptyПет Апр 13, 2012 7:28 am

smajana написа:
Хуу, че идвам, начи... Казъл, пропуснал си, ма не ти липсва, май Very Happy

Механджийке, ти си тука ве, не си зачезнала задълго. Аз писах тези, дето ги няма отдавна. a095
Върнете се в началото Go down
http://bg.pcriot.com/news.php
Шери
Фурия
Шери


Пол : Female Брой мнения : 1488
Точки : 6071
Рейтинг : 115
Регистрация : 14.03.2012

Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим!   Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 3 EmptyПет Апр 13, 2012 9:15 am

oldcastle написа:
ауууууу, да зема и аз да поотсъствам малко ли...? g010
Де праз де ohaaa
Самииииииии h025 Ти ли измайстори това?!??? Начи aplauses aplauses aplauses
Върнете се в началото Go down
само_види
Спамер №1
само_види


Пол : Female Брой мнения : 1490
Точки : 6015
Рейтинг : 55
Регистрация : 16.03.2012

Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим!   Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 3 EmptyПет Апр 13, 2012 9:27 am

Шерри, признавам си без праз g010 , сигурно на фотошоп още раути могат са натворят, ама мойте възможности са толкави само g020 цуням тъ теби, щото много тъ убичам h025
Върнете се в началото Go down
oldcastle
Admin
oldcastle


Пол : Male Брой мнения : 2102
Точки : 7324
Рейтинг : 81
Регистрация : 12.08.2011

Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим!   Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 3 EmptyПет Апр 13, 2012 9:45 am

Без праз си признаваш, а пък със праз какви ли още работи ще кажеш... mhmm g010
Върнете се в началото Go down
http://bg.pcriot.com/news.php
само_види
Спамер №1
само_види


Пол : Female Брой мнения : 1490
Точки : 6015
Рейтинг : 55
Регистрация : 16.03.2012

Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим!   Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 3 EmptyПет Апр 13, 2012 9:47 am

oldcastle написа:
Без праз си признаваш, а пък със праз какви ли още работи ще кажеш... mhmm g010
Силно се надявам, никога да не разберем g010
Върнете се в началото Go down
Шери
Фурия
Шери


Пол : Female Брой мнения : 1488
Точки : 6071
Рейтинг : 115
Регистрация : 14.03.2012

Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим!   Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 3 EmptyПет Апр 13, 2012 4:54 pm

h025 h025 h025 h025 h025 h025 h025 h025 h025
h025 h025 h025 h025 h025 h025 h025 h025 h025 flower
flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower
Върнете се в началото Go down
Vedra
ОправЕна булка
Vedra


Пол : Female Брой мнения : 4183
Точки : 8834
Рейтинг : 142
Регистрация : 29.02.2012

Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим!   Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 3 EmptyПон Апр 16, 2012 2:57 am

мда, значи .........като гледам от няколко деня, само аз са мандрахерцам като мандало туа, затова ..............съм приготвила една тенджера с топла вода и къкри тихо на огъня .........ся ша отскоча до борсата за десетина връзки празззззз и като се върнете ..........всички на опашкаааааа [You must be registered and logged in to see this image.]
Върнете се в началото Go down
само_види
Спамер №1
само_види


Пол : Female Брой мнения : 1490
Точки : 6015
Рейтинг : 55
Регистрация : 16.03.2012

Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим!   Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 3 EmptyПон Апр 16, 2012 5:23 am

Що сега с лошото, Ведринка, нидей така сега. Виж и аз се мярках, и Макса пописваше, Касъла и той колкото да не замре форумя и той дасваше по нещо, отпразнувахме РД-то на Пламил...има живот и хора тука бе! Стига на плаши с тоз прасссссс............ k010

Ни ти са подмазвам, да знайш h025 h025 h025
(виж дали не трябва да си поизтриеш малко входящите ЛС, че от една седмица съм ти пратила нещо, а не се получава)
Върнете се в началото Go down
Vedra
ОправЕна булка
Vedra


Пол : Female Брой мнения : 4183
Точки : 8834
Рейтинг : 142
Регистрация : 29.02.2012

Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим!   Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 3 EmptyПон Апр 16, 2012 7:22 am

Значи и аз не мож, видя "наказателката" , нещо стаа , бе ора???Нейде ни потъват снимките, начи ......ааа!

Ти Само Види, не ми са подмазвай с тез врътки, теби ша та запиша на курса за наказания при Стивсото, той .......мноо майсторски маа шабалчицата , начи, аз съм мноо доволня!
Върнете се в началото Go down
само_види
Спамер №1
само_види


Пол : Female Брой мнения : 1490
Точки : 6015
Рейтинг : 55
Регистрация : 16.03.2012

Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим!   Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 3 EmptyПон Апр 16, 2012 7:26 am

Vedra написа:
Значи и аз не мож, видя "наказателката" , нещо стаа , бе ора???Нейде ни потъват снимките, начи ......ааа!

Ти Само Види, не ми са подмазвай с тез врътки, теби ша та запиша на курса за наказания при Стивсото, той .......мноо майсторски маа шабалчицата , начи, аз съм мноо доволня!

Ти изобщо ни съ кани на мен, ми давай да ходим да дирим Касъла, че той явно е овапцал ра`лтата ohaaa Ти взе ли прассс? Аз имам два стръка в торбата [You must be registered and logged in to see this image.]
Върнете се в началото Go down
Vedra
ОправЕна булка
Vedra


Пол : Female Брой мнения : 4183
Точки : 8834
Рейтинг : 142
Регистрация : 29.02.2012

Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим!   Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 3 EmptyПон Апр 16, 2012 7:29 am

[You must be registered and logged in to see this image.]Аз грея водъ, да има топличка .......[You must be registered and logged in to see this image.]
Върнете се в началото Go down
Vedra
ОправЕна булка
Vedra


Пол : Female Брой мнения : 4183
Точки : 8834
Рейтинг : 142
Регистрация : 29.02.2012

Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим!   Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 3 EmptyПон Апр 16, 2012 7:30 am

На теби , навигацията , не ти ли шава нещо???? Мноо ти се накъдрила дръжката, уе, бая зор види , начиииии [You must be registered and logged in to see this image.]
Върнете се в началото Go down
само_види
Спамер №1
само_види


Пол : Female Брой мнения : 1490
Точки : 6015
Рейтинг : 55
Регистрация : 16.03.2012

Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим!   Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 3 EmptyПон Апр 16, 2012 7:37 am

Vedra написа:
На теби , навигацията , не ти ли шава нещо???? Мноо ти се накъдрила дръжката, уе, бая зор види , начиииии [You must be registered and logged in to see this image.]

Не уееееее, тя мойта е супер скоростен модел, от високата скорост се изкривява време-пространствения континиум и само така ти изглежда. Иначе е права и гладка катооооо......глава праз е права, ама по-длъжка де e010
Върнете се в началото Go down
Vedra
ОправЕна булка
Vedra


Пол : Female Брой мнения : 4183
Точки : 8834
Рейтинг : 142
Регистрация : 29.02.2012

Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим!   Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 3 EmptyПон Апр 16, 2012 4:36 pm

И аз искам да си купя такъв модел, че мойта .......мноо демоде , нещо .....дай по-фешън , да са барна и ази , мър! [You must be registered and logged in to see this image.]
Върнете се в началото Go down
Шери
Фурия
Шери


Пол : Female Брой мнения : 1488
Точки : 6071
Рейтинг : 115
Регистрация : 14.03.2012

Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим!   Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 3 EmptyПон Апр 16, 2012 4:38 pm

Начи,аз я виждам.Празъ също.Черна,с маска и почти без деколте.
a095
Върнете се в началото Go down
само_види
Спамер №1
само_види


Пол : Female Брой мнения : 1490
Точки : 6015
Рейтинг : 55
Регистрация : 16.03.2012

Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим!   Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 3 EmptyПон Апр 16, 2012 4:39 pm

Ведрони, чай сега съм вапроцес на патентоване, туй мноу вещици сме бая пара ще изкарами. Включвам тъ в рекламнио отдел теби. a095
Върнете се в началото Go down
Vedra
ОправЕна булка
Vedra


Пол : Female Брой мнения : 4183
Точки : 8834
Рейтинг : 142
Регистрация : 29.02.2012

Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим!   Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 3 EmptyВто Апр 17, 2012 12:40 pm

ето първото предложение, кой ша наддава за нея ???

[You must be registered and logged in to see this image.]


започваме търгът от пет иляди евра ......, ай не се стискайте, вря, имате, раздрънкяйте малко кюлотите .....
Върнете се в началото Go down
Мах
Мародер-потайник
Мах


Пол : Male Брой мнения : 1683
Точки : 6276
Рейтинг : 129
Регистрация : 14.03.2012

Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим!   Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 3 EmptyВто Апр 17, 2012 12:58 pm

Метла "Балканче"? e010
Върнете се в началото Go down
Шери
Фурия
Шери


Пол : Female Брой мнения : 1488
Точки : 6071
Рейтинг : 115
Регистрация : 14.03.2012

Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим!   Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 3 EmptyВто Апр 17, 2012 1:13 pm

Ведрерииииии ма това искане ъъъъъъ немой бре!
Ти вервам немаш идея кво мож изпадне от едни истинки кюлоти,инак не би и помислила....
мани!леле на къде ми отвея мисълата bum bum
Върнете се в началото Go down
Vedra
ОправЕна булка
Vedra


Пол : Female Брой мнения : 4183
Точки : 8834
Рейтинг : 142
Регистрация : 29.02.2012

Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим!   Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 3 EmptyЧет Апр 19, 2012 10:54 am

Тук ми липсва вече Стивсето, Пламката , защо не пише ??? А Вильо напрао съм го зачислила към отсъстващи с вечно неизвинени отсъствия ! И Батето изчезна , ох.....добре, че Макс поддържа мъжкото присъствие и то достойно .....Замъкът , поради часовата разлика , ай ......на него тънък праззззз, ама другите , ооооооо другите ....... [You must be registered and logged in to see this image.]ще напаля аз пак огинь....да къкри котлето!
Върнете се в началото Go down
Мах
Мародер-потайник
Мах


Пол : Male Брой мнения : 1683
Точки : 6276
Рейтинг : 129
Регистрация : 14.03.2012

Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим!   Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 3 EmptyЧет Апр 19, 2012 2:19 pm

e010 e010 e010 Ведри да ма викнеш да гледам като ше ги наказваш с праза angel така де като ги храниш със супата от праз от казана.
Върнете се в началото Go down
smajana
Механджийката
smajana


Пол : Female Брой мнения : 637
Точки : 5170
Рейтинг : 45
Регистрация : 19.02.2012

Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим!   Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 3 EmptyЧет Апр 19, 2012 3:22 pm

k010
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим!   Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 3 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим!
Върнете се в началото 
Страница 3 от 7Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за срещи от третия вид :: Говорилня :: На мезе с ракийка-
Идете на: