Форум за срещи от третия вид
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексИндекс  Събития  Последни снимкиПоследни снимки  ПубликацииПубликации  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим!

Go down 
+13
Margi
plamil
smajana
Мах
Lili
само_види
vilyooo
oldcastle
Шери
CrEmBeRy
uragana
Stivans
Vedra
17 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
АвторСъобщение
Vedra
ОправЕна булка



Брой мнения : 4183
Регистрация : 29.02.2012

Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим!   Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 5 EmptyПон Май 21, 2012 12:23 pm

Bad Wolf написа:
oldcastle написа:
Е що не донесе малко бе? [You must be registered and logged in to see this image.]

Е,че за ко ти е бре,нали си имаш....ооооо тц тц тц,какво ли си намислил с двете наденици да правиш.. [You must be registered and logged in to see this image.]

не ще да е за хубаво , таз помисъл ??? [You must be registered and logged in to see this image.]
Върнете се в началото Go down
Stivans
Пичь
Stivans


Пол : Male Брой мнения : 803
Точки : 5343
Рейтинг : 69
Регистрация : 22.02.2012

Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим!   Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 5 EmptyПон Май 21, 2012 1:33 pm

Вълчице чекам отчет аз де одиш ти толко време и що съ губиш!? И най важнуту, де тий извинителната бележка аджеба (туй последното е на английски ако не знайш g010 )!? Дай тъ намачкотя за добре дошла h025 ама туй не отменя отчета, така че чекам!
Върнете се в началото Go down
Lili
Шампион по ориентиране
Lili


Пол : Female Брой мнения : 465
Точки : 4989
Рейтинг : 68
Регистрация : 04.03.2012

Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим!   Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 5 EmptyПон Май 21, 2012 1:47 pm

affraid Хъх,много шарено станало.Я,се обяснете,кой кой е,веднага да не повтарям!
Върнете се в началото Go down
Stivans
Пичь
Stivans


Пол : Male Брой мнения : 803
Точки : 5343
Рейтинг : 69
Регистрация : 22.02.2012

Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим!   Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 5 EmptyПон Май 21, 2012 1:52 pm

Лулуно ти де одиш мъ!? Ай сега и ти доклад и извинителна бележка! Чей тъ намачкотя и теб де! h025
Върнете се в началото Go down
Lili
Шампион по ориентиране
Lili


Пол : Female Брой мнения : 465
Точки : 4989
Рейтинг : 68
Регистрация : 04.03.2012

Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим!   Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 5 EmptyПон Май 21, 2012 1:54 pm

Щом ще ме мачкаш нищо не казвам h025 земеш да спреш,кат кажа,хъхх

Здрасти, Стив!
Върнете се в началото Go down
Мах
Мародер-потайник
Мах


Пол : Male Брой мнения : 1683
Точки : 6282
Рейтинг : 129
Регистрация : 14.03.2012

Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим!   Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 5 EmptyПон Май 21, 2012 2:36 pm

Охо ЛилИтУ, добро си дошла. Липсваше на скромния колектив в големи количества h025
Върнете се в началото Go down
Lili
Шампион по ориентиране
Lili


Пол : Female Брой мнения : 465
Точки : 4989
Рейтинг : 68
Регистрация : 04.03.2012

Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим!   Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 5 EmptyПон Май 21, 2012 2:41 pm

Макси h025
Върнете се в началото Go down
Bad Wolf
Писал та се забравил
Bad Wolf


Пол : Female Брой мнения : 329
Точки : 4793
Рейтинг : 24
Регистрация : 18.03.2012

Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим!   Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 5 EmptyПон Май 21, 2012 3:19 pm

Stivans написа:
Вълчице чекам отчет аз де одиш ти толко време и що съ губиш!? И най важнуту, де тий извинителната бележка аджеба (туй последното е на английски ако не знайш g010 )!? Дай тъ намачкотя за добре дошла h025 ама туй не отменя отчета, така че чекам!
Аз си дадох отчето бре,къде гледаш ти...?ммм? g010 И стига чучурчи тоз пръст,а другия път фнимавай где ще клюцне петела,че...шЪ та видиме тогаз дали ше го вирчиш... e010
Върнете се в началото Go down
Vedra
ОправЕна булка
Vedra


Пол : Female Брой мнения : 4183
Точки : 8840
Рейтинг : 142
Регистрация : 29.02.2012

Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим!   Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 5 EmptyВто Май 22, 2012 5:37 am

Lili написа:
Макси [You must be registered and logged in to see this image.]

те туа силна ревность мъ загложди , Лилучко , значи прегръщаш сите ........а мени ??? А ???

Илъ мъъъъъ илъ, моя пъстра пипирудицооооо [You must be registered and logged in to see this image.]
Върнете се в началото Go down
Lili
Шампион по ориентиране
Lili


Пол : Female Брой мнения : 465
Точки : 4989
Рейтинг : 68
Регистрация : 04.03.2012

Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим!   Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 5 EmptyСъб Май 26, 2012 2:31 am

h025 Ведреро h025
Върнете се в началото Go down
Vedra
ОправЕна булка
Vedra


Пол : Female Брой мнения : 4183
Точки : 8840
Рейтинг : 142
Регистрация : 29.02.2012

Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим!   Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 5 EmptyСъб Май 26, 2012 2:32 am

[You must be registered and logged in to see this image.]Лиленцеееееееее, обичь моъъъъъъъъъъ [You must be registered and logged in to see this image.]
Върнете се в началото Go down
Vedra
ОправЕна булка
Vedra


Пол : Female Брой мнения : 4183
Точки : 8840
Рейтинг : 142
Регистрация : 29.02.2012

Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим!   Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 5 EmptyСъб Май 26, 2012 2:33 am

Дека са губиш , мър джанъм, ша ти скъцъм крилцата на пипирудката ша ти скъцам дека летиш , по чужди градинки , мър?????

Радвам се , че те улучих тук , [You must be registered and logged in to see this image.]
Върнете се в началото Go down
Lili
Шампион по ориентиране
Lili


Пол : Female Брой мнения : 465
Точки : 4989
Рейтинг : 68
Регистрация : 04.03.2012

Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим!   Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 5 EmptyСъб Май 26, 2012 2:38 am

Аз и се радвам,тя крилата ще ми къса l021 Разбойничка такава!

h025 Да видя сега какви ги вършите,без контрол... хмм
Върнете се в началото Go down
Vedra
ОправЕна булка
Vedra


Пол : Female Брой мнения : 4183
Точки : 8840
Рейтинг : 142
Регистрация : 29.02.2012

Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим!   Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 5 EmptyСъб Май 26, 2012 2:41 am

[You must be registered and logged in to see this image.], почети, и попиши [You must be registered and logged in to see this image.]
Върнете се в началото Go down
plamil
Лада-фен
plamil


Пол : Male Брой мнения : 510
Точки : 5050
Рейтинг : 50
Регистрация : 19.02.2012

Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим!   Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 5 EmptyНед Май 27, 2012 10:19 am

Плаче ми се Crying or Very sad
Предната седмица лаптопа ми вирусоляса :a032: .
Както си чистех вируса, цялата информация от харда се затри - дялове, файлове.
Абе всичко. Диска изглеждаши като току-що излязъл от завода shower
Върнете се в началото Go down
само_види
Спамер №1
само_види


Пол : Female Брой мнения : 1490
Точки : 6021
Рейтинг : 55
Регистрация : 16.03.2012

Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим!   Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 5 EmptyНед Май 27, 2012 12:15 pm

Плами, n020 , щом така е станало, значи това е трябвало да се случи, поне лаптопа е жив!
Върнете се в началото Go down
Мах
Мародер-потайник
Мах


Пол : Male Брой мнения : 1683
Точки : 6282
Рейтинг : 129
Регистрация : 14.03.2012

Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим!   Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 5 EmptyНед Май 27, 2012 2:40 pm

plamil написа:
Плаче ми се Crying or Very sad
Предната седмица лаптопа ми вирусоляса :a032: .
Както си чистех вируса, цялата информация от харда се затри - дялове, файлове.
Абе всичко. Диска изглеждаши като току-що излязъл от завода shower

За да няма такива лоши емоции, биеш един голЕм шут на шибания уиндоус, качваш си едно линуксче и забравяш за проблемации Cool Аз като тебе си потрих лични документи, снимки и работи сърибани и пазени над 10 г. и от тогавазабравих за уина - забравих и за антивирусни дивотии и проблеми afro
Върнете се в началото Go down
plamil
Лада-фен
plamil


Пол : Male Брой мнения : 510
Точки : 5050
Рейтинг : 50
Регистрация : 19.02.2012

Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим!   Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 5 EmptyНед Май 27, 2012 2:49 pm

Мах написа:
...За да няма такива лоши емоции, биеш един голЕм шут на шибания уиндоус, качваш си едно линуксче и забравяш за проблемации Cool Аз като тебе си потрих лични документи, снимки и работи сърибани и пазени над 10 г. и от тогавазабравих за уина - забравих и за антивирусни дивотии и проблеми afro
И аз бих го направил същото, ако в къщи останалите компове също са на линукс, и драйверите на споделените принтер и скенер също са на линукс. Също така и в службата.
Смяната на едната мрежа с другата, под Линукс си е живо преживяване.
Върнете се в началото Go down
Мах
Мародер-потайник
Мах


Пол : Male Брой мнения : 1683
Точки : 6282
Рейтинг : 129
Регистрация : 14.03.2012

Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим!   Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 5 EmptyНед Май 27, 2012 2:52 pm

Това изобщо не е вярно - в къщи компа ми е с уин заради малката, а лаптопа ми е с линукс. В една мрежа сме и постоянно се менкат неща от единя на другия без абсолютно никакъв проблем или нужда от някакви настройки на нещо.
Върнете се в началото Go down
plamil
Лада-фен
plamil


Пол : Male Брой мнения : 510
Точки : 5050
Рейтинг : 50
Регистрация : 19.02.2012

Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим!   Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 5 EmptyНед Май 27, 2012 3:32 pm

Съгласен съм че когато си в една мрежа да е така.
Но опитай да сменяш две мрежи постоянно, най-малко два пъти на ден.
Например едната мрежа ти е в къщи, втората мрежа - в службата.
В къщи съм със Brother 3 в 1, в службата - един лазерен принтер Канон и още един Канон 3 в 1.

И на двете места аз съм инсталирал Ундоусите (ХР СП3), като на два от компютрите - единия в къщи, другия - в службата имената им съвпадат.
Доста голяма гимнастика е,да преминеш от едната мрежа в другата, повярвай ми
Върнете се в началото Go down
oldcastle
Admin
oldcastle


Пол : Male Брой мнения : 2102
Точки : 7330
Рейтинг : 81
Регистрация : 12.08.2011

Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим!   Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 5 EmptyСря Май 30, 2012 7:43 am

Защо ми се губи нещо Шерината тези дни...? mhmm
Върнете се в началото Go down
http://bg.pcriot.com/news.php
Шери
Фурия
Шери


Пол : Female Брой мнения : 1488
Точки : 6077
Рейтинг : 115
Регистрация : 14.03.2012

Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим!   Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 5 EmptyСря Май 30, 2012 4:02 pm

oldcastle написа:
Защо ми се губи нещо Шерината тези дни...? mhmm
Shocked Shocked Shocked
Кастиеееееел бе h025 h025 h025 как аз кат ти се губиш l022
Върнете се в началото Go down
oldcastle
Admin
oldcastle


Пол : Male Брой мнения : 2102
Точки : 7330
Рейтинг : 81
Регистрация : 12.08.2011

Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим!   Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 5 EmptyСря Май 30, 2012 7:31 pm

Ахааааа доде най-после. h025 h025 penn откога те чакам...
Върнете се в началото Go down
http://bg.pcriot.com/news.php
Шери
Фурия
Шери


Пол : Female Брой мнения : 1488
Точки : 6077
Рейтинг : 115
Регистрация : 14.03.2012

Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим!   Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 5 EmptyЧет Май 31, 2012 5:05 pm

Да съм споменавала скоро,колко много те обичам Кастиел? h025
Върнете се в началото Go down
oldcastle
Admin
oldcastle


Пол : Male Брой мнения : 2102
Точки : 7330
Рейтинг : 81
Регистрация : 12.08.2011

Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим!   Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 5 EmptyЧет Май 31, 2012 5:06 pm

Ето яяяяяя. h025 h025 h025 Айде бе, ти идваш баш като съм свършил вече. g010
Върнете се в началото Go down
http://bg.pcriot.com/news.php
Шери
Фурия
Шери


Пол : Female Брой мнения : 1488
Точки : 6077
Рейтинг : 115
Регистрация : 14.03.2012

Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим!   Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 5 EmptyЧет Май 31, 2012 5:11 pm

Тццъ,тцъ,тцъ е как без мен свършваш,Кастиел?!???? bum
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим!   Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 5 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим!
Върнете се в началото 
Страница 5 от 7Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за срещи от третия вид :: Говорилня :: На мезе с ракийка-
Идете на: