Форум за срещи от третия вид
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексИндекс  Събития  Последни снимкиПоследни снимки  ПубликацииПубликации  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим!

Go down 
+13
Margi
plamil
smajana
Мах
Lili
само_види
vilyooo
oldcastle
Шери
CrEmBeRy
uragana
Stivans
Vedra
17 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
АвторСъобщение
Шери
Фурия



Брой мнения : 1488
Регистрация : 14.03.2012

Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим!   Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 2 EmptyСъб Апр 07, 2012 5:32 pm

Оф бе!Щъ смачкам начи h025
Ся кат не мога веднага да си представя квот говориш,наеш колко тормоз ми вкара бре!
АААААААа bounce bounce bounce
Върнете се в началото Go down
Vedra
ОправЕна булка
Vedra


Пол : Female Брой мнения : 4183
Точки : 8840
Рейтинг : 142
Регистрация : 29.02.2012

Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим!   Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 2 EmptyНед Апр 08, 2012 6:23 am

аз пък тръчнах веднага до бакалията да взема един салам Камчия, че да га видя, бе .........хахаааааа [You must be registered and logged in to see this image.]
Върнете се в началото Go down
само_види
Спамер №1
само_види


Пол : Female Брой мнения : 1490
Точки : 6021
Рейтинг : 55
Регистрация : 16.03.2012

Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим!   Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 2 EmptyНед Апр 08, 2012 6:50 am

Vedra написа:
аз пък тръчнах веднага до бакалията да взема един салам Камчия, че да га видя, бе .........хахаааааа [You must be registered and logged in to see this image.]
и кат га видя са улюби, затуй та няма отзарана? Таман да ти пиша неизвинено и ти се появи, отърва козинката [You must be registered and logged in to see this image.] това трябва да е жест на облекчение, дали мяза на таквоз?
Върнете се в началото Go down
uragana
Старият Пират
uragana


Пол : Male Брой мнения : 1312
Точки : 5857
Рейтинг : 68
Регистрация : 20.02.2012

Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим!   Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 2 EmptyНед Апр 08, 2012 7:01 am

Vedra написа:
аз пък тръчнах веднага до бакалията да взема един салам Камчия, че да га видя, бе .........хахаааааа [You must be registered and logged in to see this image.]
НЕ,БРЕ....сбъркал съм,преди имах на салама татуировка,бре... e010 бях написал там....."хубаво е в амстердам"...сега гледам....останало е само"АМ-АМ" tikva
Върнете се в началото Go down
Vedra
ОправЕна булка
Vedra


Пол : Female Брой мнения : 4183
Точки : 8840
Рейтинг : 142
Регистрация : 29.02.2012

Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим!   Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 2 EmptyНед Апр 08, 2012 8:05 am

[You must be registered and logged in to see this image.], ма ку опинеш поне Амстердама, и без хубаво , па е нещо , уеееее [You must be registered and logged in to see this image.]
Върнете се в началото Go down
Vedra
ОправЕна булка
Vedra


Пол : Female Брой мнения : 4183
Точки : 8840
Рейтинг : 142
Регистрация : 29.02.2012

Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим!   Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 2 EmptyНед Апр 08, 2012 8:05 am

само_види написа:
Vedra написа:
аз пък тръчнах веднага до бакалията да взема един салам Камчия, че да га видя, бе .........хахаааааа [You must be registered and logged in to see this image.]
и кат га видя са улюби, затуй та няма отзарана? Таман да ти пиша неизвинено и ти се появи, отърва козинката [You must be registered and logged in to see this image.] това трябва да е жест на облекчение, дали мяза на таквоз?

ми заиграф ся със салама мъ, квоооооо [You must be registered and logged in to see this image.]
Върнете се в началото Go down
само_види
Спамер №1
само_види


Пол : Female Брой мнения : 1490
Точки : 6021
Рейтинг : 55
Регистрация : 16.03.2012

Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим!   Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 2 EmptyНед Апр 08, 2012 9:19 am

Ми нищо g020 (тука Касъла тря да сложи две панделки) Имаш салам - играеш си с него, нямаш салам.....само съ облизвъш g010
Върнете се в началото Go down
Stivans
Пичь
Stivans


Пол : Male Брой мнения : 803
Точки : 5343
Рейтинг : 69
Регистрация : 22.02.2012

Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим!   Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 2 EmptyНед Апр 08, 2012 9:41 am

Кво сте вилняли у дневника с неизвинени отсъствия бре диваци!!!??? Избих въ! very angry Глей как го отклепали целия със салам и сок от сливи!
Върнете се в началото Go down
Vedra
ОправЕна булка
Vedra


Пол : Female Брой мнения : 4183
Точки : 8840
Рейтинг : 142
Регистрация : 29.02.2012

Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим!   Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 2 EmptyНед Апр 08, 2012 12:07 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]ми ти кът блейш по чуждо, нъц, ся ......ни га обърнааме на колбасарница и сливарница , тц, тц.......я тури ред у безпорядъка .......я раздай по някоя тояга , такваз шабалчица де ..... [You must be registered and logged in to see this image.]
Върнете се в началото Go down
Stivans
Пичь
Stivans


Пол : Male Брой мнения : 803
Точки : 5343
Рейтинг : 69
Регистрация : 22.02.2012

Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим!   Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 2 EmptyСря Апр 11, 2012 6:35 am

Лилиту веднага да ми съ яви с бележка за неизвинените отсъствия! mhmm
Върнете се в началото Go down
oldcastle
Admin
oldcastle


Пол : Male Брой мнения : 2102
Точки : 7330
Рейтинг : 81
Регистрация : 12.08.2011

Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим!   Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 2 EmptyСря Апр 11, 2012 7:33 am

Ааааа тя Лиляна тука бе! Very Happy Чак сега погледнах там долу... Ади бе Лиле. Very Happy h025
Върнете се в началото Go down
http://bg.pcriot.com/news.php
Lili
Шампион по ориентиране
Lili


Пол : Female Брой мнения : 465
Точки : 4989
Рейтинг : 68
Регистрация : 04.03.2012

Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим!   Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 2 EmptyСря Апр 11, 2012 7:50 am

h025 Ей,алармо
Върнете се в началото Go down
Lili
Шампион по ориентиране
Lili


Пол : Female Брой мнения : 465
Точки : 4989
Рейтинг : 68
Регистрация : 04.03.2012

Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим!   Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 2 EmptyСря Апр 11, 2012 7:51 am

Stivans написа:
Лилиту веднага да ми съ яви с бележка за неизвинените отсъствия! mhmm

g020 Стив g020 това приема ли се?
Върнете се в началото Go down
Stivans
Пичь
Stivans


Пол : Male Брой мнения : 803
Точки : 5343
Рейтинг : 69
Регистрация : 22.02.2012

Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим!   Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 2 EmptyСря Апр 11, 2012 8:08 am

Лулуцке ама много неизвинени си насъбрала мъ,само с циливки няма стане! Требе и софрица довечера нещо да наредиш! mmmmh h025
Върнете се в началото Go down
Vedra
ОправЕна булка
Vedra


Пол : Female Брой мнения : 4183
Точки : 8840
Рейтинг : 142
Регистрация : 29.02.2012

Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим!   Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 2 EmptyСря Апр 11, 2012 8:22 am

Lili написа:
Stivans написа:
Лилиту веднага да ми съ яви с бележка за неизвинените отсъствия! [You must be registered and logged in to see this image.]
Стив [You must be registered and logged in to see this image.] това приема ли се?


Лилинкоооооооо, Пипирудке моъъъъъъъъъъ [You must be registered and logged in to see this image.]
Върнете се в началото Go down
Vedra
ОправЕна булка
Vedra


Пол : Female Брой мнения : 4183
Точки : 8840
Рейтинг : 142
Регистрация : 29.02.2012

Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим!   Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 2 EmptyСря Апр 11, 2012 9:57 am

И да отбележа, че в моят дневник за отсъствия , се слага името на ПЛАМКАТАААААААААаа и ВИЛЬООООООООоооо! Веднага да пристигат с наведени глави , за едно конско ......... [You must be registered and logged in to see this image.]
Върнете се в началото Go down
Stivans
Пичь
Stivans


Пол : Male Брой мнения : 803
Точки : 5343
Рейтинг : 69
Регистрация : 22.02.2012

Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим!   Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 2 EmptyСря Апр 11, 2012 12:00 pm

Vedra написа:
И да отбележа, че в моят дневник за отсъствия , се слага името на ПЛАМКАТАААААААААаа и ВИЛЬООООООООоооо! Веднага да пристигат с наведени глави , за едно конско ......... [You must be registered and logged in to see this image.]

А тъй Ведринкеееееей! Ти шъ наказваш мъжките, аз женските! А да видим ся някой шси позволи ли отсъствие! ohaaa
Върнете се в началото Go down
Шери
Фурия
Шери


Пол : Female Брой мнения : 1488
Точки : 6077
Рейтинг : 115
Регистрация : 14.03.2012

Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим!   Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 2 EmptyСря Апр 11, 2012 12:23 pm

И Урагана се отнесе нейде mhmm
Върнете се в началото Go down
Мах
Мародер-потайник
Мах


Пол : Male Брой мнения : 1683
Точки : 6282
Рейтинг : 129
Регистрация : 14.03.2012

Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим!   Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 2 EmptyСря Апр 11, 2012 12:30 pm

Ураганчика нали предупреди, че няма да го има известно време Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
Шери
Фурия
Шери


Пол : Female Брой мнения : 1488
Точки : 6077
Рейтинг : 115
Регистрация : 14.03.2012

Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим!   Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 2 EmptyСря Апр 11, 2012 12:32 pm

Тва не е извинение за причинените щети. mmmmh
Върнете се в началото Go down
Мах
Мародер-потайник
Мах


Пол : Male Брой мнения : 1683
Точки : 6282
Рейтинг : 129
Регистрация : 14.03.2012

Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим!   Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 2 EmptyСря Апр 11, 2012 12:36 pm

Да, ама аз бях длъжен да пробвам g010
Върнете се в началото Go down
oldcastle
Admin
oldcastle


Пол : Male Брой мнения : 2102
Точки : 7330
Рейтинг : 81
Регистрация : 12.08.2011

Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим!   Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 2 EmptyЧет Апр 12, 2012 5:03 pm

На ме ни се губят следните: Margi, Stivans, Lili, CrEmBeRy, uragana, bateto, Bad Wolf, vilyooo, tanq, pisi, Mortisha, haidukpikaso, yanakinn, irena_71! Ако съм пропуснал някой да извинява. Very Happy
Трябва да уточним с комисията как да се компенсират отсъствията... mhmm
Върнете се в началото Go down
http://bg.pcriot.com/news.php
Vedra
ОправЕна булка
Vedra


Пол : Female Брой мнения : 4183
Точки : 8840
Рейтинг : 142
Регистрация : 29.02.2012

Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим!   Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 2 EmptyЧет Апр 12, 2012 5:10 pm

с топъл праз за женското, па и за мъжкото, начи ....дебелината според броя на отсъствията [You must be registered and logged in to see this image.]
Върнете се в началото Go down
smajana
Механджийката
smajana


Пол : Female Брой мнения : 637
Точки : 5176
Рейтинг : 45
Регистрация : 19.02.2012

Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим!   Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 2 EmptyЧет Апр 12, 2012 6:14 pm

Хуу, че идвам, начи... Казъл, пропуснал си, ма не ти липсва, май Very Happy
Върнете се в началото Go down
vilyooo
Майстора
vilyooo


Пол : Male Брой мнения : 229
Точки : 4748
Рейтинг : 24
Регистрация : 19.02.2012

Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим!   Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 2 EmptyЧет Апр 12, 2012 7:08 pm

Бре тук съм,ама скиам аз едни шпек салами,амбарици,Леонски наденици,...па ме фана шубето,ама се успокоявам!...То тфа днешното салами ли са?[You must be registered and logged in to see this image.]
Върнете се в началото Go down
Stivans
Пичь
Stivans


Пол : Male Брой мнения : 803
Точки : 5343
Рейтинг : 69
Регистрация : 22.02.2012

Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим!   Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 2 EmptyЧет Апр 12, 2012 11:53 pm

vilyooo написа:
Бре тук съм,ама скиам аз едни шпек салами,амбарици,Леонски наденици,...па ме фана шубето,ама се успокоявам!...То тфа днешното салами ли са?[You must be registered and logged in to see this image.]

Споко батка тя Шеринка щъ наказва! g010 Наздраве ти за другия батка,ти знаеш кой!? shampansko
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим!   Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим! - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Неизвинени отсъствия ?? дълго липсващи другарчета, за които се тревожим!
Върнете се в началото 
Страница 2 от 7Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за срещи от третия вид :: Говорилня :: На мезе с ракийка-
Идете на: